Велигденски сликарски натпревар за деца во Њу Џерси организиран од МПЦ „Свети Кирил и Методиј“

0
26

Повеќе инфо на:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=817966170373907&set=a.552245363612657

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде