ЗМРХ и МКД „Охридски бисер“ од Загреб организираат Ноќ на книгата

0
28

Повеќе инфо на:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3589684437844764&set=pcb.3589684757844732&locale=mk

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде