Прекрасни слики од настапот на најмладите членови на ансамблот „Македонка“ при МПЦ „Свети Климент Охридски“

0
101

За повеќе кликнете тука

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде