Роберт Милошески е првиот Австралиец со македонско потекло избран за општински советник

0
132

За повеќе кликнете тука 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде